Górski Potok - Bystrzyca Kłodzka
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Bystrzyca Kłodzka. Powrt na stron gwn
Strona gwna

Jesteś 3333
gościem
na naszej stronie


OFERTA

Domki „Górski Potok”. Jesteśmy nowo otwartym ośrodkiem wczasowym, niedaleko granicy czeskiej, położonym w malowniczej miejscowości u podnóża Gór Bystrzyckich.

Znajdą Państwo u nas całoroczne, luksusowe, drewniane domki łączące tradycję z nowoczesnością i komfortem. Z okien roztacza się widok na Hutę, Czarną Górę oraz Masyw Śnieżnika. Najatrakcyjniejszym walorem naszej okolicy jest nienaruszony krajobraz, kontakt z przyrodą, czyste powietrze z rozchodzącym się zapachem ziół z górskich łąk. Na terenie ośrodka znajdują się dwa stawy, odznaczające się piękną roślinnością, które dostarczą Państwu świeżą rybkę na grilla!

To szczególne miejsce zapewni Państwu wypoczynek w ciszy i spokoju, wśród śpiewu ptaków i szumu strumyka, który będzie naturalną formę relaksu.

Bystrzyca Kłodzka - Górski Potok Bystrzyca Kłodzka - Górski Potok Bystrzyca Kłodzka - Górski Potok


W POBLIU

Park Narodowy Gór Stołowych; Bazylika i Szopka Ruchoma w Wambierzycach; Sanktuarium „Maria Śnieżna” na Górze Iglicznej; Twierdza i Labirynty w Kłodzku; Twierdza Srebrna Góra; Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie; Masyw Śnieżnika; Ogród Bajek i wodospad Wilczki w Międzygórzu; Park Zdrojowy, Pijalnia Wody Mineralnej i Kolorowa Fontanna, Baseny + SPA w Polanicy-Zdrój; Baszty, Mury Obronne, Muzeum Filumenistyczne w Bystrzycy Kłodzkiej; Park, Pijalnia, Kolorowa Fontanna, Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdrój; Park, Kolorowa Fontanna, Muzeum Zabawek, Kaplica Czaszek w Kudowie-Zdrój; Kopalnia Złota w Złotym Stoku; Adrespach (Skalne Miasto) w Czechach i Teplickie Skały; ZOO Safarii Dwúr Kralowe nad Labem (40 km od Kudowy).


Copyright 2000 - 2019 | Zaloguj |